Filtrowanie
Cena
  • od
    do

Podnośniki i stojaki motocyklowe

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór solidnych stojaków motocyklowych, które umożliwiają wygodne parkowanie i transport maszyny. Dostępne są także niezbędne w każdym garażu wytrzymałe podnośniki motocyklowe, ułatwiające prace serwisowe i wszelkie naprawy.

90031 - tylny stojak motocyklowy 90031 - tylny stojak motocyklowy
Producent: LAMPA
Cena:

519,00 zł

szt.
zobacz więcej

Podnośniki na motocykl tył i przód

Posiadanie motocykla to nie tylko przyjemność z jazdy, ale także konieczność wykonywania przeglądów, prac serwisowych czy napraw. Przy tego typu czynnościach niezbędny jest podnośnik motocyklowy. Został on skonstruowany w taki sposób, aby bezpiecznie unieść i utrzymać motocykl w pozycji pionowej – sztywno i bez ryzyka przewrócenia czy uszkodzeń.

Stabilna pozycja i łatwy dostęp do poszczególnych podzespołów sprawiają, że naprawy czy prace konserwacyjno-pielęgnacyjne są zdecydowanie wygodniejsze i szybsze. Podnośnik do motocykla przydaje się również przy garażowaniu, zabezpieczając jednoślad. Jest idealny do zimowania maszyny.

W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości podnośniki motocyklowe od renomowanych producentów. Do wyboru są różne rodzaje podstawek.

Podnośniki motocyklowe pod przód umożliwiają mocowanie pod lagi. Z kolei podnośniki pod tylne koło są przystosowane do mocowania pod wahacz.

Wszystkie modele wyróżniają się bardzo wytrzymałą i solidną ramą rurową. W kilka sekund podnoszą motocykl do góry i utrzymują go w stabilnej pozycji. Posiadają także kółka, które znacznie ułatwią obsługę i tym samym minimalizują wysiłek oraz zapewniają dodatkowe wsparcie i mobilność. Podobnie jak ergonomiczna konstrukcja i wygodny uchwyt.

Podnośniki motocyklowe wyposażone w specjalne adaptery nadają się do wszystkich typów motocykli – od lekkich po duże maszyny.

Stojaki pod motocykl tył i przód

Niezwykle przydatnym, wręcz niezbędnym, elementem jest również stojak motocyklowy. Służy on do stabilnego utrzymania maszyny w pozycji pionowej. Jest to doskonałe rozwiązanie, umożliwiające bezpieczne przechowywanie jednośladu w garażu.

Taki stojak bardzo przydaje się podczas transportu motocykla. Przede wszystkim pozwala stabilnie zamocować maszynę w busie lub na przyczepie. W zależności od modelu, stojak może zabezpieczać przednie lub tylne koło.

Ponadto umożliwia wykonywanie rozmaitych napraw. Dzięki temu, że utrzymuje maszynę w stałej pozycji i unieruchomieniu, zapewnia łatwą wymianę filtrów lub oleju. Pozwala również na wygodne umycie jednośladu.

Nasz asortyment obejmuje różne rodzaje stojaków motocyklowych. W ofercie posiadamy wyłącznie niezawodne modele od sprawdzonych producentów, specjalizujących się w branży motocyklowej.

Solidna konstrukcja stojaków daje pewność utrzymania motocykla w pionie, bez ryzyka, że się przewróci. Niewielkie rozmiary umożliwiają łatwe przechowywanie.

Oferujemy stojaki motocyklowe pod przednie lub tylne koło, które pasują do najróżniejszych modeli i marek jednośladów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
(function($) { $('.info-text').readmore({ moreLink: 'Więcej', lessLink: 'Mniej', maxHeight: 40 }); })(jQuery);
Sklep internetowy Shoper Premium