Filtrowanie

Koce grzewcze do opon

Koce grzewcze pełnią bardzo ważne funkcje. Idealnie sprawdzą się, jeśli naszym celem jest osiągnięcie dobrego czasu podczas wyścigu na torze. Dzięki nim opony nabierają odpowiedniej temperatury, co przekłada się na lepsze osiągi motocykla. Ponadto tego typu akcesoria niwelują ryzyko awarii jednośladu.

Koce grzewcze – niezbędny element wyposażenia

Miłośnicy motocykli, którzy zamierzają rozpocząć swoją przygodę z wyścigami, powinni koniecznie zakupić koce grzewcze do opon. W naszej ofercie posiadamy bardzo duży wybór koców najwyższej jakości od sprawdzonych producentów. Można je nabyć w różnych wariantach kolorystycznych.

Dlaczego warto posiadać koce grzewcze motocyklowe? Przede wszystkim zwiększają one temperaturę motocykla. Warto podkreślić, że można je w pełni regulować i dostosować do indywidualnych potrzeb. Co więcej, dzięki rozdzielaczowi ciepła, rozchodzi się ono równomiernie po całej oponie.

Ten niezbędny element wyposażenia motoru posiada wiele zalet. Pomaga utrzymać stabilność na torze. Po prawidłowym ogrzaniu opon, zwiększa się ich przyczepność do nawierzchni. I co najważniejsze, udając się na tor, nie trzeba odbywać rozgrzewki, która znacząco wpływa na zniszczenie zimnych opon.

Dzięki kocom grzewczym można doskonalić technikę jazdy. Do tego z lepszym czasem pokonywać kolejne okrążenia. Zapewniają one również płynniejsze pokonywanie zakrętów i stabilizują jazdę.

Koce grzewcze do opon marki Thermal Technology

W gronie renomowanych firm, specjalizujących się w produkcji koców grzewczych, znajduje się Thermal Technology. Jej produkty są najwyższej jakości. Powinien je posiadać każdy motocyklista. Zostały odpowiednio przetestowane i posłużą przez długie lata.

Na wyróżnienie zasługują koce grzewcze Thermal Technology EVO DUAL ZONE. Ich pokrycie zewnętrzne i wewnętrzne zostało wykonane z fabrykowanego Nomexu. Materiał jest zapinany na rzepy i dodatkowo posiada przeszycie TT. Warto dodać, że te koce grzewcze wyróżnia również dwuwarstwowa izolacja, która oddaje ciepło do środka.

Co więcej, każdy koc jest wyposażony w osobne urządzenie sterujące z wyświetlaczem oraz diodami. Posiadają one wbudowane czujniki temperatury, które na bieżąco regulują temperaturę grzania. Może ona wynosić od 0 do 120 stopni Celsjusza.

Do ogrzania opon świetnie sprawdzają się również koce z serii PERFORMANCE, dostępne w różnych wariantach kolorystycznych. W tym modelu temperatura nagrzania wynosi maksymalnie 80 stopni Celsjusza. Zastosowano w nich jednowarstwową izolację, która nie przepuszcza ciepła o grubości 6MM.

Zewnętrzy materiał pokrywający opony to nylon pokryty żywicą. Koce mają również wszyte specjalne ściągacze na ścianie bocznej i sekcji grzewczej. Dzięki nim idealnie przylegają do opon motocykla. Warto dodać, że ten model posiada także wbudowany termostat zapobiegający przegrzaniu.

Zbliżone właściwości do koców grzewczych PERFORMANCE wykazują PRO. Z tą różnicą, że boczna ściana została wyprodukowana z Nomexu. Natomiast materiał zewnętrzny to połączenie materiału z właściwościami Cordury i poliestru pokrytego żywicą. Temperatura nagrzania również wynosi 80 stopni Celsjusza.

Koce grzewcze do motocykli w ofercie sklepu 4motos

Koce grzewcze to niezbędny element wyposażenia każdego motocyklu. Utrzymanie odpowiedniej temperatury opon zwiększa ich żywotność. Ponadto odpowiednie ich nagrzanie ułatwia jazdę na motocyklu.

Jeśli szukasz koców grzewczych od sprawdzonych producentów, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą sklepu motocyklowego 4motos.pl. Zapewniamy, że wszystkie produkty są najwyższej jakości i spełniają normy dopuszczenia, które gwarantują bezpieczeństwo podczas użytkowania. Wszystkie akcesoria oferujemy w atrakcyjnych cenach!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
(function($) { $('.info-text').readmore({ moreLink: 'Więcej', lessLink: 'Mniej', maxHeight: 40 }); })(jQuery);
Sklep internetowy Shoper Premium