Filtrowanie
Producent
Cena
  • od
    do

Zabezpieczenia do rowerów

Rower jest nie tylko narzędziem do uprawiania sportu i rekreacji. Jest też wygodnym środkiem transportu, którym można podjechać do sklepu na drobne zakupy czy zawieść potrzebne drobiazgi bliskim krewnym. Pozostawienie jednośladu przed sklepem czy na klatce schodowej wiąże się jednak z ryzykiem jego kradzieży. Dlatego warto zadbać o odpowiednie zabezpieczenia do rowerów.

 

Zabezpieczenia do rowerów – typu u lock

Blokady rowerowe stanowią najprostszy i jednocześnie sprawdzony sposób na ograniczenie ryzyka kradzieży. Ważne jest jednak, aby były dobierane starannie, z uwzględnieniem wysokiej jakości produktów i sprawdzonych rozwiązań technicznych. W tej pierwszej roli sprawdzi się zapięcie do roweru Kryptonite – producenta zabezpieczeń i lampek rowerowych o doskonałej renomie.

Wybór odpowiedniego modelu zależy między innymi od tego, jak często i w jakich miejscach pozostawiasz swój dwukołowiec. Nie bez znaczenia jest też jego wartość. Im cenniejszy jednoślad, tym większe prawdopodobieństwo jego kradzieży. Dlatego dobrym rozwiązaniem jest postawienie na podwójną ochronę – blokadę u-lock i łańcuch do roweru. Zabezpieczenie tego typu znacznie utrudni amatorom cudzego mienia próbę jego pokonania.

Zapięcia łańcuchowe do roweru Kryptonite

Wybierając system antykradzieżowy do roweru, warto postawić na sprawdzone rozwiązania. Produkty, które proponujemy, różnią się konstrukcją i sposobem zakładania, jednak wszystkie charakteryzują się wysoką skutecznością. Zarówno blokada rowerowa u lock, jak i linka czy łańcuchowe zapięcie do roweru Kryptonite są wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów. Ich uzupełnieniem są kłódki i zamki szyfrowe oraz na klucz.

Często korzystasz z roweru i masz zwyczaj pozostawiania go przed sklepem, na klatce schodowej czy w innym takim miejsc? Przypięcie go stalową linką z zamkiem szyfrowym zagwarantuje Ci, że zastaniesz go na miejscu, gdy po niego wrócisz. W sprzedaży mamy również specjalne uchwyty i kasetki, w których możesz umieścić system antykradzieżowy do roweru, aby zawsze mieć go pod ręką, gdy jesteś w drodze.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
(function($) { $('.info-text').readmore({ moreLink: 'Więcej', lessLink: 'Mniej', maxHeight: 40 }); })(jQuery);
Sklep internetowy Shoper Premium