Filtrowanie
Cena
  • od
    do

Kamery motocyklowe

Kamery motocyklowe mają bardzo dużo zastosowań. Dlatego są praktycznym gadżetem dla każdego motocyklisty. Z pomocą kamery można zarejestrować niezapomniane chwile z podróży lub tworzyć materiały filmowe z codziennej jazdy. Pozwalają także nagrać różne sytuacje na drodze, w tym niebezpieczne, jak np. kolizje. W naszym sklepie motocyklowym 4motos znajdziesz kamery motocyklowe na kask, sportowe i wideorejestratory o najwyższej jakości obrazu.

Kamery sportowe na motocykl w rozdzielczości do 4K

Sportowa kamera na motocykl to jeden z najpopularniejszych wyborów z uwagi na solidną obudowę i odporność na wstrząsy. Dobre modele oferują wysoką rozdzielczość nagrań i zaawansowaną stabilizację obrazu. Najlepsze kamery rejestrują wideo w Full HD (1080p) lub rozdzielczości 4K.

Polecane modele zapewniają szeroki kąt widzenia obiektywu, co przekłada się na szeroki zakres ujęcia. Ponadto kamery posiadają wiele trybów wideo, na przykład slow motion, czyli nagrywanie w zwolnionym tempie.

Kamerę sportową można zamontować na kasku, klatce piersiowej (za pomocą szelek), baku, kierownicy, wahaczu oraz innych elementach. Pozwala to nagrywać nawet najbardziej nietypowe filmy, na przykład pozycję motocyklisty podczas pokonywania zakrętów.

Kamerki są kompatybilne z mikrofonem zewnętrznym. Daje to możliwość komentowania podczas jazdy motocyklem czy rejestrowania pracy silnika. Wybrane modele kamer sportowych posiadają także dotykowy wyświetlacz. A dzięki łączności Wi-Fi mogą być obsługiwane za pomocą smartfona.

Wideorejestratory do nagrywania w Full HD

W sprzedaży posiadamy także wodoodporne wideorejestratory dedykowane do nagrywania jazdy w sposób ciągły – bez względu na porę dnia. Tego typu kamery są przydatne zwłaszcza w przypadku zdarzeń drogowych. Nagrania mogą służyć jako materiał dowodowy.

Wybrane modele posiadają funkcję automatycznego rozpoczynania rejestrowania po uruchomieniu silnika i zatrzymywania po jego wyłączeniu. Warte uwagi są wideorejestratory wyposażone w 2 kamery – przednią i tylną. Wysoka rozdzielczość pozwala uzyskać płynność obrazu nawet przy dużych prędkościach.

Akumulatory stosowane w wideorejestratorach umożliwiają wielogodzinną pracę nawet w wysokich temperaturach, co zapewnia ciągłość nagrań. Wiele modeli posiada także wbudowany GPS do automatycznego oznaczania lokalizacji zdarzeń drogowych w Google Maps, a także zapisywania informacji o prędkości i przebytych kilometrach.

Kamery motocyklowe na kask

Oferujemy również innowacyjne kamery motocyklowe na kaski marki HJC, które są rewolucją wśród rejestratorów na jednoślad. Zostały stworzone z myślą o integracji systemów elektronicznych i pełnym komforcie jazdy.

Kamery do kasków HJC umożliwiają nagrywanie wideo, transmisję na żywo w serwisach społecznościowych (Facebook, YouTube) oraz robienie zdjęć. Rejestrują obraz w rozdzielczości QHD lub FHD przy 30 klatkach na sekundę. Co więcej, kamery z funkcją GPS wczytują przejechaną trasę do Google Maps.

Kamery do kasków marki HCJ mocuje się nad wizjerem. Zapewnia to nagranie najbliżej odwzorowane perspektywie motocyklisty. Jednocześnie tego typu kamery nie wpływają na opływowość kasku i nie rozpraszają podczas jazdy. Gwarantują najwyższą jakość, wyraźny obraz. Kamery HCJ spełniają oczekiwania najbardziej wymagających motocyklistów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą najwyższej jakości kamer motocyklowych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
(function($) { $('.info-text').readmore({ moreLink: 'Więcej', lessLink: 'Mniej', maxHeight: 40 }); })(jQuery);
Sklep internetowy Shoper Premium