Filtrowanie
Producent
Cena
  • od
    do

Lampki rowerowe

Oświetlenie rowerowe odgrywa ważną rolę w zapewnianiu bezpieczeństwa właścicielom jednośladów. Jest niezbędne nie tylko podczas jazdy po zmroku, po poboczu drogi, ale również w dzień, szczególnie przy niesprzyjającej pogodzie. Odpowiednio mocna lampka rowerowa zagwarantuje, że rowerzysta będzie dobrze widoczny w gęstej mgle, czy podczas deszczu. W efekcie do minimum ograniczy ryzyko wypadku.

Oświetlenie rowerowe – lampki przednie, tylne i w zestawie! 


Lampki rowerowe przednie i tylne stanowią niezbędne wyposażenie roweru również w ujęciu przepisów o ruchu drogowym. Wymienia je też i charakteryzuje rozporządzenie ministra infrastruktury, zgodnie z którym rower powinien być wyposażony w przednie pozycyjne światło białe lub selektywne żółte. Natomiast pozycyjne lampki rowerowe tylne powinny mieć czerwoną barwę światła. Niezbędne jest też czerwone światło odblaskowe w kształcie innym niż trójkąt.

Asortyment naszego sklepu obejmuje szereg produktów marki Kryptonite, przeznaczonych do montażu z przodu i z tyłu roweru, spełniających przepisowe wymogi. Możesz w nim wybrać pojedyncze lampki rowerowe tył/przód lub kompletny zestaw lampek rowerowych, który zapewni oświetlenie Twojego jednośladu lub pojazdu Twojego dziecka. Polecamy zarówno oświetlenie rowerowe na bagażnik, jak i na kierownicę czy sztycę podsiodłową.

Mocne lampki rowerowe na baterie i akumulator

Korzystanie ze świateł rowerowych zazwyczaj ma miejsce w nocy, po zapadnięciu zmroku. W takich warunkach jest ważne, aby lampka rowerowa przednia była mocna i oświetlała drogę na kilka metrów przed rowerzystą. Dzięki temu nie tylko on jest dobrze widoczny dla innych uczestników ruchu drogowego, ale też sam może podróżować bardziej komfortowo. Oferowane przez nas lampki LED rowerowe nie tylko zapewnią światło o odpowiedniej jasności, ale też wyróżniają się długą żywotnością.

W sprzedaży mamy lampki rowerowe przednie na baterie oraz lampki tylne z takim samym zasilaniem. Oba modele mają kilka trybów pracy. Zintegrowany akumulator może być ładowany przez złącze USB, umożliwiając uzupełnienie energii. Lampa rowerowa przednia na baterie na jednym ładowaniu może pracować około 26 godzin. Mocna lampka rowerowa tylna będzie świecić przez 11 godzin.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
(function($) { $('.info-text').readmore({ moreLink: 'Więcej', lessLink: 'Mniej', maxHeight: 40 }); })(jQuery);
Sklep internetowy Shoper Premium