Dla Kobiet

Witamy drogie Panie,

u nas w sklepie nie znajdziecie działu "Dla Kobiet" jak w innych sklepach, gdyż my nie traktujemy Was jak osób, które nie potrafiłyby znaleźć produktów dla siebie. Większość produktów damskich posiada dopisek "damski", "damska", "damskie" lub "lady". Dodatkowo każdy produkt firmy Alpininestars, który jest przewidziany tylko dla Kobiet, posiada w nazwie produktu wyraz "Stella".

Jest też wiele produktów (jak buty, rękawice, kaski), które są i damskie i męskie, więc nie ograniczamy się z tymi produktami do działu męskiego. Wyobraźmy sobie np. sytuację gdzie podobają się Wam dane buty, ale nie są w dziale kobiecym - wtedy można błędnie pomyśleć, że są to buty stricte męskie. Takie produkty jak kaski, buty czy rękawice są unisex. Jedynie kurtki, spodnie czy kombinezony są typowo damskie lub męskie ze względu na różnice w sylwetkach.

Dzięki naszemu rozwiązaniu Panie nie są u nas ograniczane do np. kolorów różowych, z kwiatkami, wzorkami, etc.

Jeśli natomiast istnieje jakaś niepewność lub ciężko znaleźć akcesoria dla siebie - wystarczy do nas zadzwonić lub napisać i odpowiemy na wszystkie pytania oraz postaramy się jak najlepiej zaproponować i dobrać odpowiednie produkty.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium