Kaski integralne do 1000zł – ranking

Kaski integralne do 1000zł – ranking

Kaski integralne do 1000 zł RANKING

Kask jest jednym  najważniejszych elementów wyposażenia motocyklisty, chroniącym jego wrażliwą głowę przed urazami podczas wypadku. Nie jest to jedyna funkcja tego elementu. Zapewnia on również osłonę twarzy i głowy podczas jazdy z dużą prędkością. Dzięki temu wiatr i niesione z nim materiały nie dostają się do ust, oczu czy uszu i nie ograniczają pola widzenia.

Aby kask zapewniał właściwą ochronę, musi być odpowiednio dobrany do stylu jazdy. Poszczególne modele różnią się konstrukcją i stopniem ochrony, a także materiałami, z których są wykonane. Wśród nich są między innymi kaski integralne. Cechą, która wyróżnia ten typ osłon głowy, jest zwarta konstrukcja bez oddzielonej części szczękowej. Istotnym elementem jest też otwierany wizjer, niekiedy uzupełniony o blendę. Jest to najczęściej i najchętniej wybierany model ze względu na wysoki poziom bezpieczeństwa.

Kaski integralne z blendą i bez różnią się też ceną. Najtańsze modele produkuje się z termoplastiku. Najdroższe – z włókien węglowych, aramidowych i szklanych. Nie musisz jednak kupować tego z najwyższej półki, aby zapewnić sobie odpowiedni poziom bezpieczeństwa. Jeśli interesuje cię kask integralny do 1000 zł, możesz wybierać pomiędzy poniższymi modelami.

Może Cię zainteresować: KASKI SZCZĘKOWE DO 1000 ZŁ 

Kaski AGV K-1

Seria kasków integralnych AGV K-1 należy do najdroższych w prezentowanej grupie, a ich cena zdecydowanie zbliża się do 1000 zł. Są to jednak modele wyjątkowe zarówno ze względu na komfort jazdy, jak i wytrzymałość czy design. W sprzedaży są dostępne w czterech wariantach wzorniczych, od najprostszej i najtańszej wersji z połyskiem Black, przez matowy model Black Matt, po zdobione warianty Bang Matt i Kripton Black/Green. Cena ostatniego modelu nieznacznie przekracza 1000 zł.

Od strony technicznej model wyróżnia się sportową linią z tylnym spojlerem poprawiającym aerodynamikę i unikalnym bezpiecznym zapięciem DD. Kąt widzenia utrzymuje się na poziomie 190 stopni. Model bez blendy wykonano z tworzywa EPS o trzech stopniach twardości oraz z termoplastycznej żywicy, w technologii HIR-TH, która zapewniał mu aż 4 gwiazdki w testach bezpieczeństwa SHARP. Dodatkowymi atutami są odporny na zarysowania wizjer z możliwością beznarzędziowej wymiany, złożony system wentylacji oraz innowacyjna wyściółka wnętrza.

kask AGV K-1  995zł

https://www.4motos.pl/pl/p/Kask-AGV-K-1-BANG-Matt/16328

Kaski Airoh Spark 

Drugi w kolekcji kasków integralnych do 100 zł jest model Airoh Spark, dostępny w czterech wariantach wzorniczych, ale tylko w dwóch cenach. Tańsze modele po 719 zł są pozbawione zbędnych dekoracji, ograniczonych jedynie do centralnie umieszczonego logo marki. Modele po 799 zł są bardziej designerskie, przy czym model Race Blue Yellow jako jedyny nie jest w kolorze czarnym.

Airoh Spark są to kaski integralne z blendą wykonane z mieszanki tworzyw sztucznych (H.R.T) i dodatkowo bogato wyposażone w akcesoria pomocnicze. Wizjer charakteryzuje się szerokim kątem widzenia. Jest odporny na zarysowania i wyposażony w blokadę domknięcia. Jest też przystosowany do  łatwego montażu blendy. Linia kasku wyróżnia się aerodynamicznym kształtem, dopracowywanym w tunelu aerodynamicznym. Wśród dodatkowych udogodnień można wymienić  kurtynę powietrzną, rozbudowany system wentylacji, antybakteryjną wyściółkę oraz filtr UV w wizjerze.

Może Cię zainteresować: RANKING BUTÓW MOTOCYKLOWYCH DO 500 ZŁ

https://www.4motos.pl/pl/p/Kask-AIROH-SPARK-ANTHRACITE-MATT/9379

Kaski Scorpion EXO-491

Scorpion EXO-491 to kolejne kaski integralne do 1000 zł, które można kupić już za około 300 zł poniżej tej kwoty. Najtańszy model bez dodatkowych nalepek jest dostępny w cenie około 600 zł. Nie oznacza to jednak, że mają one gorszą jakość czy zapewniają mniej skuteczną ochronę. Dużym atutem tego kasku jest różnorodność wzornicza. Poza wariantami podstawowymi w trzech wersjach kolorystycznych do wyboru są też modele Fabio, West, Spin i Run bogato zdobione designerskimi naklejkami.

Poszczególne modele są zaprojektowane z myślą o pasjonatach turystycznej i sportowej jazdy, co potwierdza ich agresywny design. Do mocnych stron sprzyjających szybkiej jeździe zaliczają się zaawansowany system wentylacji oraz opływowy kształt. Kaski integralne Scorpion EXO-491 są wykonane z policarbonatu, dzięki któremu skorupa jest lekka i wytrzymała. We wnętrzu znajduje się antybakteryjna wyściółka KWIKWICK II. Inne udogodnienia to system KWIKFIT umożliwiający swobodne używanie okularów, zapięcie mikrometryczne MM, odporny na zarysowania wizjer oraz blenda z filtrem 100% UV i Anti-Fog

 Kask SCORPION EXO-491 Spin 719zł

https://www.4motos.pl/pl/p/Kask-SCORPION-EXO-491-Spin/15824

Kaski HJC C70

Wśród kasków integralnych do 1000 zł na uwagę zasługuje linia HJC C70. Są to modele nieco droższe od poprzedników, gdyż ich cena zależnie od wzoru waha się od 749 do 899 zł. Wyróżniają się jednak wyjątkowo atrakcyjnym designem, z bogatą kolorystyką i dynamicznymi grafikami. Plusem jest ich duże zróżnicowanie, co pozwala na dobór modelu do własnych preferencji czy innych elementów stroju.

HJC C70 to również cichy kask integralny, który jest ulepszonym następcą modelu TR-1. Ograniczenie dostępu hałasu zapewnia specjalna wyściółka. Nie bez znaczenia jest też perfekcyjnie dopasowany wizjer, zapożyczony ze sportowych modeli. Aerodynamiczną skorupę kasku HJC C70 wykonano z wytrzymałego poliwęglanu. Jest to też kask integralny z blendą, zaawansowanym systemem wentylacji i regulacją poziomu wilgoci we wnętrzu. Dodatkowe usprawnienia to mechanizm RapidFire do szybkiej wymiany szyby wizjera, Micro Buckle (klamra na zatrzask) oraz Pinlock-Ready.

 Kask HJC C70 Black

https://www.4motos.pl/pl/p/Kask-HJC-C70-Black/7488

Kaski Shark Ridill

W rankingu kasków integralnych do 1000 zł nie można pominąć modeli Shark Ridill. Charakteryzuje je spory rozstrzał cenowy, gdyż najtańszy model Black Matt, White lub Black można kupić nawet poniżej 550 zł, podczas gdy najdroższy Catalan Bad Boy kosztuje już 849 zł. Cena ta jednak jest odzwierciedleniem wyjątkowo bogatego designu. Rekomendacją modeli z pewnością jest uzyskanie czterech gwiazdek w testach SHARP. Zapewnia je między innymi skorupa z bardzo wytrzymałego materiału termoplastycznego. Wykonana metodą wtrysku.

Shark Ridill to kaski integralne z blendą, systemem wentylacji oraz wyścielone wewnątrz materiałem antybakteryjnym z możliwością prania. Modele są wyposażone w odporną na zarysowania szybkę, zapewniającą obraz bez zniekształceń oraz wyposażoną w filtr UV380. Udogodnieniem są też system Easy Fit ułatwiający zakładanie okularów, zaawansowany system wentylacji, system szybkiego zwalniania zapięcia oraz możliwość zamontowania Pinlocka.

Kask SHARK RIDILL Black Matt 549zł

https://www.4motos.pl/pl/p/Kask-SHARK-RIDILL-Black-Matt/5783

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
(function($) { $('.info-text').readmore({ moreLink: 'Więcej', lessLink: 'Mniej', maxHeight: 40 }); })(jQuery);
Sklep internetowy Shoper Premium