Alpinestars TECH-AIR 10 - System poduszek powietrznych

Cena: 4 399,00 zł 5 499,00 zł 4399.00
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 4 699,00 zł Jeżeli produkt jest sprzedawany krócej niż 30 dni, wyświetlana jest najniższa cena od momentu, kiedy produkt pojawił się w sprzedaży.
ilość szt.
Zyskujesz 430 pkt [?]
dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Ocena: 4.6935
Producent: Alpinestars
Kod produktu: 6508222

Opis

System ochraniaczy + poduszek powietrznych Alpinestars TECH-AIR 10

 

Tech-Air® 10 to najnowsza innowacyjna autonomiczna poduszka powietrzna, która dołącza do rodziny Tech-Air® firmy Alpinestars, która obejmuje elektroniczne systemy poduszek powietrznych Tech-Air® Race, Tech-Air® Street i Tech-Air® 5. Wywodzący się z technologii poduszek powietrznych Alpinestars przyjętej przez motocyklistów MotoGP, Tech-Air® 10 to smukły, samodzielny system poduszek powietrznych do noszenia, który zapewnia niezrównaną ochronę ciała zawodnikom, motocyklistom na torze i drodze, zakrywając ramiona, klatkę piersiową i pełne plecy kierowcy i biodra.

 Tech-Air® 10 można nosić pod dowolnym skórzanym kombinezonem Alpinestars Tech-Air® Ready lub Tech-Air® Compatible lub dowolnym skórzanym kombinezonem innej firmy z 4 cm przestrzenią na obwodzie klatki piersiowej motocyklisty i 2 cm miejsca wokół obwód bioder jeźdźca. Dodatkowa przestrzeń na klatkę piersiową i biodra jest niezbędna, aby w razie wypadku móc pomieścić nadmuchiwaną poduszkę powietrzną.

 

Cechy kluczowe:

 • Zdalny bezprzewodowy wyświetlacz LED wskazuje stan działania poduszki powietrznej.
 • Zintegrowana, certyfikowana bateria litowo-jonowa ma żywotność baterii wynoszącą 24 godziny jazdy.
 • Opracowane na podstawie wieloletnich badań z udziałem najlepszych na świecie kierowców MotoGP i klientów Alpinestars, dane z milionów kilometrów i tysięcy wypadków zostały przeanalizowane w celu ciągłego ulepszania inteligentnego algorytmu wykrywania wypadków.
 • System Tech-Air® 10 jest niezwykle łatwy w użyciu; wystarczy zapiąć zamek błyskawiczny z przodu i zapiąć pas, aby aktywować system poduszek powietrznych i jesteś gotowy do jazdy. Pas wewnętrzny automatycznie aktywuje system po jego zapięciu i zabezpieczeniu.
 • W trybie wyścigu system Tech-Air® 10 jest aktywny tylko podczas jazdy z prędkością powyżej około 60 km/h (37 mil/h) przez co najmniej 10 sekund. Przed tą aktywacją lub gdy prędkość rowerzysty stale spada poniżej tej prędkości przez co najmniej 10 sekund, System dezaktywuje się. Jest to standardowe zachowanie systemu poduszek powietrznych Tech-Air® 10 w trybie wyścigu, ponieważ normalne jest szybkie zatrzymanie się i rozpoczęcie jazdy, gdy kierowca nie chce wyłączyć poduszki powietrznej. W takich warunkach bezpieczniej dla kierowcy jest automatyczne wyłączenie poduszki powietrznej przez System, aby uniknąć niepożądanego wyzwolenia poduszki powietrznej.
 • Zdalny bezprzewodowy wyświetlacz LED można umieścić na ramieniu rowerzysty, aby łatwo sprawdzić stan systemu. Wyświetlacz LED można również przymocować do roweru, w zależności od preferencji rowerzysty.
 • System Tech-Air® 10 wymaga około 4 godzin na naładowanie rozładowanego akumulatora za pomocą dostarczonej ładowarki USB. W pełni naładowany akumulator zapewni około 24 godzin użytkowania. Jeśli dostępny jest ograniczony czas, ładowanie baterii przez około 1 godzinę zapewni około 6 godzin użytkowania.
 • Sama poduszka powietrzna jest oddychająca, ma kanały powietrzne i perforowaną strefę tylną, która zapewnia przepływ powietrza, poprawiając komfort jazdy.
 • System Tech-Air® 10 można szybko przymocować do warstwy bazowej systemu Alpinestars Tech-Air® 10 za pomocą łatwych w użyciu bocznych zamków; pozwala to rowerzystom zastąpić warstwę podstawową między sesjami jazdy, jeśli jest to pożądane.
 • Warstwa bazowa systemu Tech-Air® 10 można prać ręcznie.
 • Całkowita waga Tech-Air® 10 (system i warstwa podstawowa) wynosi 2,3 kg dla średniej wielkości.
 • Tech-Air® 10 jest przeznaczony do użytku na torze i drogach i może być używany zarówno z trybami jazdy RACE, jak i STREET, które mają określone algorytmy wykrywania wypadków AI. Tryb RACE Riding może być używany tylko do jazdy na zamkniętych torach wyścigowych i nie powinien być używany do innych rodzajów jazdy.
 • Łączność Bluetooth z aplikacją Tech-Air® zapewnia pasażerom informacje o stanie operacyjnym systemu poduszek powietrznych, stanie baterii i informacji o podróży MyRide.
 • Za pośrednictwem aplikacji Tech-Air® pasażerowie mogą również aktualizować oprogramowanie układowe systemu po wydaniu nowych algorytmów wykrywania zderzeń.

 

 

Ochrona:

 • Zaprojektowany, aby chronić ramiona, klatkę piersiową, całe plecy i biodra motocyklisty, Tech-Air® 10 zapewnia najbardziej wszechstronne pokrycie spośród wszystkich dostępnych obecnie poduszek powietrznych.
 • Najnowocześniejszy, nadający się do noszenia system poduszek powietrznych Tech-Air® 10 jest wyposażony w aktywny system elektroniczny, który obejmuje 12 czujników (3 trójosiowe akcelerometry plus 1 trójosiowy żyroskop) oraz algorytm wykrywania zderzeń, który wykorzystuje sztuczną inteligencję do dokładnego monitorowania, kiedy należy wyzwolić poduszkę powietrzną w przypadku zderzenia.
 • Absorpcja uderzenia podczas noszenia poduszki powietrznej powoduje zmniejszenie siły uderzenia nawet o 95% w porównaniu z pasywnym ochraniaczem. Po uruchomieniu system poduszek powietrznych Tech-Air® 10 zapewnia taką samą ochronę, jaką zapewnia 18 ochraniaczy pleców.
 • Tech-Air® 10 posiada certyfikat CE poziom 2 zarówno dla klatki piersiowej, jak i pleców.
 • Po wykryciu sytuacji zderzenia, ochronna poduszka powietrzna jest aktywowana, zapewniając niezrównaną ochronę kierowcy z maksymalnym czasem napełniania 40ms.
 • System poduszek powietrznych Tech-Air® 10 zapewnia jeszcze wyższy poziom kompleksowej ochrony dzięki dodatkowej ochronie bioder rowerzysty i wymaga 2 inflatorów z argonem, aby wypełnić całą objętość większej poduszki powietrznej, gdy zostanie ona uruchomiona w sytuacji zderzenia . W związku z tym Tech-Air® 10 nie ma koncepcji podwójnego ładowania, jak w przypadku systemu Tech-Air® Race.

 

 

Konstrukcja:

 • Na wewnętrznym pasku systemu znajduje się wydzielony obszar, który służy jako podstawa ładująca dla zdalnego bezprzewodowego wyświetlacza LED. W pełni naładowany wyświetlacz LED działa przez co najmniej 20 godzin.
 • System jest wyposażony w ładowarkę USB i magnetyczny kabel USB typu C, który umożliwia szybkie, łatwe i wygodne ładowanie.
 • System Tech-Air® 10 jest wyposażony w poduszkę powietrzną, która jest certyfikowana na maksymalnie trzy napełnienia. Jednak po każdym uruchomieniu, gdy System zostanie odebrany do serwisu, autoryzowane Centrum Serwisowe Alpinestars Tech-Air® przeprowadzi test napełnienia poduszki powietrznej, aby sprawdzić, czy poduszka powietrzna nie została uszkodzona podczas uruchamiania. W przypadku pozytywnego wyniku testu napełnienia potwierdzającego, że poduszka nie uległa uszkodzeniu podczas uruchamiania, serwis będzie polegał jedynie na wymianie inflatorów gazowych. Brak pozytywnego wyniku testu napełnienia oznacza, że poduszka powietrzna uległa uszkodzeniu podczas wyzwalania, a System przejdzie pełny serwis, który będzie polegał na wymianie inflatorów gazowych i poduszki powietrznej. Przy trzecim wdrożeniu system obowiązkowo przejdzie pełną obsługę serwisową, z wymianą inflatorów gazu i poduszki powietrznej.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
(function($) { $('.info-text').readmore({ moreLink: 'Więcej', lessLink: 'Mniej', maxHeight: 40 }); })(jQuery);
Sklep internetowy Shoper Premium