GARMIN Nawigacja Satelitarna Montana® 750i

Wysyłka w: dostępny w przyszłości
Cena: 4 099,00 zł 4099.00
ilość szt.
Zyskujesz 400 pkt [?]
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Garmin
Kod produktu: 10454 [16947155]

Opis

RUSZAJ W DZICZ, KORZYSTAJĄC Z POŁĄCZENIA SATELITARNEGOUrządzenie podręczne Montana 700i pozwala pozostać w kontakcie i na trasie, łącząc w sobie elastyczność nawigacji po drogach i w terenie z globalną obsługą wiadomości i interaktywnym systemem SOS za pośrednictwem technologii satelitarnej inReach1.


 Połącz się w terenie dzięki technologii inReach.


DWUKIERUNKOWA KOMUNIKACJA


Wymieniaj wiadomości tekstowe z bliskimi, publikuj treści w serwisach społecznościowych lub komunikuj się z innymi użytkownikami urządzeń inReach w terenie (wymagana jest aktywna subskrypcja satelitarna).


INTERAKTYWNA FUNKCJA SOS


W sytuacji awaryjnej nadaj interaktywny sygnał SOS do GEOS — Międzynarodowego Centrum Koordynacji Reagowania Kryzysowego (IERCC) z całodobowym profesjonalnym centrum monitorowania i reagowania firmy Garmin. (wymagana jest aktywna subskrypcja satelitarna).


GLOBALNA ŁĄCZNOŚĆ


Wiadomości, alerty SOS i informacje umożliwiające śledzenie są przesyłane za pośrednictwem w 100% globalnej sieci satelitarnej Iridium®, a nie sieci komórkowej (wymagana jest aktywna subskrypcja satelitarna).


PROGNOZA POGODY INREACH


Usługa prognozy pogody inReach dostarcza szczegółowe aktualizacje bezpośrednio do urządzenia podręcznego Montana lub sparowanych urządzeń, dzięki czemu wiesz, czego możesz się spodziewać na trasie.


 


Bądź przygotowany. Nawigacja w każdej sytuacji.


SOLIDNA KONSTRUKCJA


To wytrzymałe i wodoszczelne urządzenie podręczne zostało przetestowane zgodnie z amerykańskimi standardami wojskowymi i wyposażone w 5-calowy ekran dotykowy przystosowany do obsługi w rękawicach, który jest o 50% większy niż w poprzednich modelach Montana.


MAPY CITY NAVIGATOR


Bezproblemowe przejście z nawigacji po szlakach do nawigacji po drogach dzięki fabrycznie załadowanym mapom ulicznym City Navigator, które prowadzą użytkownika za pomocą prostych, ale szczegółowych wskazówek nawigacyjnych.


MAPY EUROPY TOPOACTIVE


Aby nawigować w czasie przygód, korzystaj z fabrycznie załadowanych map Europy TopoActive. Wyświetlaj wysokości, linie brzegowe, rzeki, punkty orientacyjne i wiele innych.


WIDOK SATELITARNY


Korzystaj z funkcji bezpośredniego pobierania do urządzenia obrazów satelitarnych BirdsEye (nie jest wymagana roczna subskrypcja), aby wyświetlać realistyczne obrazy i tworzyć punkty trasy na podstawie punktów orientacyjnych.


CZUJNIKI ABC


Na nowym szlaku korzystaj z czujników ABC, m.in. wysokościomierza, wskaźnika wysokości, barometru, który monitoruje pogodę, i 3-osiowego elektronicznego kompasu.


ACTIVE WEATHER


Użyj łączności komórkowej2, aby uzyskać dostęp do aktualnych prognoz pogody Active Weather za pośrednictwem aplikacji Garmin Connect™.


ŚLEDZENIE PSÓW


Urządzenie Montana jest wyposażone w funkcje dla myśliwych i trenerów i może zostać zsynchronizowane ze zgodnym urządzeniem podręcznym z serii Astro® lub Alpha® (sprzedawane oddzielnie), ułatwiając śledzenie psów myśliwskich w terenie.


 


Pozostań na trasie, wędrując poza zasięgiem sieci.


OBSŁUGA WIELU SYSTEMÓW GNSS


Dostęp do systemów satelitarnych GPS, GLONASS i GALILEO umożliwia urządzeniu Montana® 700i śledzenie pozycji w sytuacjach zbyt wymagających dla samego sygnału GPS.


ŚLEDZENIE


Śledź swoją pozycję i udostępniaj ją osobom w domu lub w podróży. Będą one mogły zobaczyć Twoje postępy, a także wysyłać do urządzenia polecenie ping w celu uzyskania informacji o lokalizacji GPS i nie tylko za pośrednictwem internetowej strony udostępniania podróży MapShare™. (Tylko urządzenia Montana 700i, 750i – wymagana subskrypcja usług satelitarnych).


TRYB EKSPEDYCYJNY


Wędruj daleko poza zasięgiem sieci. Tryb wyprawy i GPS o bardzo niskim zużyciu energii umożliwiają urządzeniu Montana na działanie przez co najmniej tydzień między ładowaniami.


DŁUŻSZY CZAS PRACY BATERII


Wewnętrzny akumulator litowo-jonowy zapewnia ponad 18 godzin pracy w trybie GPS.


UCHWYTY SAMOCHODOWE


Różne uchwyty dla urządzenia podręcznego Montana (sprzedawane oddzielnie) umożliwiają dostosowanie urządzenia nawigacyjnego do użytku na quadach, łodziach oraz w samochodach, motocyklach, kamperach i innych pojazdach.


 


Wymaga subskrypcji satelitarnej. W niektórych regionach używanie komunikacji satelitarnej jest prawnie regulowane lub zabronione. Używanie urządzenia w danym regionie wymaga od użytkownika znajomości i przestrzegania przepisów dotyczących ochrony prywatności.

W przypadku użycia w połączeniu ze zgodnym smartfonem.W pudełku:  • Montana® 700i

  • Bateria litowo-jonowa

  • Przewód USB

  • Documentation
Wytrzymałe urządzenie podręczne GPS i komunikator satelitarny z pięciocalowym ekranem dotykowym, fabrycznie załadowanymi mapami Europy TopoActive i City Navigator® oraz 8-megapikselowym aparatem

EAN: 0100234701
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium