GARMIN GPSMAP 66i EMEA

Wysyłka w: dostępny w przyszłości
Cena: 2 899,00 zł 2899.00
ilość szt.
Zyskujesz 280 pkt [?]
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Garmin
Kod produktu: 10456 [16947158]

Opis

WIĘCEJ PRZYGÓD. MNIEJ OBAW.Podręczne, wytrzymałe, obsługiwane przyciskami urządzenie GPSMAP 66i zapewnia dostęp do precyzyjnej nawigacji GPS z mapami Garmin TopoActive Europe i globalnej komunikacji satelitarnej1 dzięki technologii inReach®.Odnajdź właściwą ścieżkę.


OBSŁUGA WIELU GNSS


Możesz korzystać z wielu globalnych systemów nawigacji satelitarnej (GPS i GLONASS), co ułatwia orientację w sytuacjach zbyt wymagających dla samego sygnału GPS.


CZUJNIKI ABC


Nawiguj po każdym szlaku dzięki czujnikom ABC, m.in. wysokościomierzowi, wskaźnikowi wysokości, barometrowi, który monitoruje pogodę, i 3-osiowemu elektronicznemu kompasowi.


OBRAZY SATELITARNE BIRDSEYE


Pobierz fotorealistyczne mapy o wysokiej rozdzielczości bezpośrednio na swoje urządzenie bez potrzeby wykupowania rocznej subskrypcji. Łatwo wyszukuj szlaki, wybieraj lokalizacje do postoju, wyszukuj parkingi, twórz punkty trasy i nie tylko.


FABRYCZNIE WGRANE MAPY TOPOACTIVE EUROPE


Fabrycznie wgrane mapy TopoActive Europe pokazują szczyty, parki, linie brzegowe mórz, rzeki, jeziora i punkty geograficzne.


 


Pozostań w kontakcie dzięki technologii inReach.


DWUKIERUNKOWA KOMUNIKACJA


Wymieniaj wiadomości tekstowe z bliskimi, publikuj treści w serwisach społecznościowych lub komunikuj się z innymi użytkownikami urządzeń inReach w terenie. Wymaga subskrypcji satelitarnej.


INTERAKTYWNE ALERTY SOS


W sytuacji awaryjnej nadaj interaktywny sygnał SOS do GEOS — Międzynarodowego Centrum Koordynacji Reagowania Kryzysowego (IERCC) z całodobowym profesjonalnym centrum monitorowania i reagowania firmy Garmin. (Wymaga subskrypcji satelitarnej).


UDOSTĘPNIANIE POZYCJI


Śledź swoją pozycję i udostępniaj ją osobom w domu lub w podróży. Będą oni mogli śledzić Twoje postępy, wysłać do urządzenia polecenie ping w celu uzyskania informacji o lokalizacji GPS i innych. Wymaga subskrypcji satelitarnej.


SIEĆ SATELITARNA IRIDIUM® O W PEŁNI GLOBALNYM ZASIĘGU


Wiadomości, alerty SOS i informacje umożliwiające śledzenie są przesyłane za pośrednictwem globalnej sieci satelitarnej Iridium, a nie sieci komórkowej. Wymaga subskrypcji satelitarnej.


OPCJONALNE PROGNOZY POGODY INREACH


Korzystaj z łączności inReach, aby otrzymywać szczegółowe informacje o pogodzie w urządzeniu GPSMAP 66i lub kompatybilnym urządzeniu połączonym z aplikacją Garmin Explore™. Uzyskuj prognozy pogody dla aktualnej pozycji, punktów trasy lub celów podróży.


FUNKCJA ACTIVE WEATHER


Po połączeniu z kompatybilnym smartfonem możesz otrzymywać prognozy pogody w czasie rzeczywistym, a także uzyskasz dostęp do radaru pogodowego, dzięki czemu pogoda już Cię nie zaskoczy.


 


Przygotuj się na przygodę.


STWORZONY Z MYŚLĄ O PRZYGODACH


To poręczne urządzenie zostało zaprojektowane zgodnie ze standardami wojskowymi dotyczącymi temperatury, wstrząsów i wodoodporności (MIL-STD-810) — współpracuje nawet z noktowizorem.LATARKA LED


Seria urządzeń GPSMAP 66 umożliwia zminimalizowanie ilości potrzebnego sprzętu dzięki wbudowanej latarce LED, która może służyć jako sygnalizator świetlny, aby w razie potrzeby można było wezwać pomoc.
APLIKACJA GARMIN EXPLORE


Planuj, przeglądaj i synchronizuj punkty trasy, ścieżki i ślady za pomocą aplikacji mobilnej i strony internetowej Garmin Explore. Możesz nawet przeglądać zakończone aktywności, gdy jesteś jeszcze w terenie.


CZAS DZIAŁANIA BATERII


Włącz tryb ekspedycyjny i uzyskaj do 200 godzin pracy baterii podczas korzystania z technologii inReach. W domyślnym trybie śledzenia urządzenie może działać do 35 godzin, a Twoja pozycja będzie zapisywana co 10 minut.


 


W pudełku:  • GPSMAP 66i

  • Dostęp do obrazów satelitarnych BirdsEye

  • Przewód do ładowania i przesyłu danych

  • Zaczep z karabinkiem

  • Documentation
Podręczne urządzenie GPS i komunikator satelitarny.

EAN: 0100208802
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium